شرکت مهندسی آرین درمان پژوه نماینده ی انحصاری کمپانی واتک در کشور ایران می باشد. یکی از مهم ترین خط مشی ها و اهداف کمپانی VATECH رضایت مندی مشتریان می باشد که این مهم به طور کاملا مستقیم توسط نمایندگان آن ها در کشورهای مختلف دنیا نیز رعایت شده و به عنوان یک اصل همواره مد نظر تمامی کارکنان این مجموعه می باشد. از این رو شرکت مهندسی آرین درمان پژوه با سابقه ی طولانی در فعالیت در عرصه ی تامین و سرویس دستگاه های تصویر برداری پزشکی ، اقدام به فروش و خدمات پس از فروش محصولات تصویربرداری پزشکی دندانی کمپانی VATECH کره ی جنوبی نموده است.

ارائه ، نصب و خدمات پس از فروش تعداد بسیار زیاد و رنج گسترده ای از محصولات در حوزه ی تصویربرداری دو بعدی (دستگاه های پانورکس و سفالومتری) ، سه بعدی (دستگاه های CBCT) و همچنین تصویربرداری دوبعدی داخل دهانی( سنسور داخل دهانی و رادیوگرافی تک دندان) به مشتریان محترم در سرتاسر کشورعزیزمان ایران ، این شرکت را به یکی از پیشگامان عرصه ی تجهیزات تصویربرداری پزشکی تبدیل نموده است.

بسیار واضح است که تنها وارادات و ارائه ی دستگاه های تصویربرداری پزشکی زمینه ساز موفقیت یک شرکت وارد کننده و یا نماینده ی انحصاری نمی باشد، از این رو بدون شک یکی از مهمترین نقاط قوت شرکت مهندسی آرین درمان پژوه ارائه ی خدمات فنی و پس از فروش می باشد که با استفاده از تیم مهندسی مجرب و کارازموده آمادگی پشتیبانی و ارائه ی انواع خدمات مهندسی به مشتریان محترم و دستگاه های نصب شده در همه ی مراکز درمانی را دارد. این بخش در طول دوره ی وارانتی دستگاه ها خدمات متنوعی از جمله مشاوره ی تلفنی ، ارائه ی خدمات فنی بر بستر اینترنت (remote connection) و مراجعه ی حضوری به مراکز درمانی را در کمترین زمان و بهترین کیفیت ارائه می نماید.